úvodní strana » Informační zařízení » Informační středisko Jirkov

Informační středisko Jirkov

Informační středisko poskytuje informace o cestovním ruchu a volnočasových aktivit pro občany města i návštěvníky Jirkova a okolí. Zajišťuje prohlídky městské věže a městských sklepů. V případě zájmu zprostředkuje prohlídku atraktivních objektů s nabídkou průvodcovství. Nabízí předprodej vstupenek na kulturní akce jirkovských a chomutovských kulturních organizací. Na IC jsou volně i k prodeji dostupné propagační materiály jako turistické mapy a průvodce, turistické známky, pohledy, poštovní známky, lze získat i otisk turistického razítka. IC poskytuje informací o ubytovacích a stravovacích možnostech v Jirkově a nejbližším okolí. Podává informace o dopravě, dopravních spojeních a jiných službách v Jirkově i okolí. Nabízí službu "Internet všem" - volný přístup k internetu pro vyhledání informací pro turisty a hosty města. Zajišťuje černobílé kopírovací služby.

Kontakt: Informační centrum Jirkov
Kostelní 47