úvodní strana » Informační zařízení » Městské informační centrum – Chomutov

Městské informační centrum – Chomutov

Chomutov má nové turistické informační centrum, které se se nachází v prostoru mezi náměstím 1. máje, knihovnou SKKS a budovou oblastního muzea na Palackého ulici a jehož pracovníci poskytnou návštěvníkům informace a rady, které jim zpříjemní pobyt. Některé údaje si turisté mohou najít sami na dvou dotykových obrazovkách s aplikacemi echomutov.cz, mapami a jízdními řády. Jedna z nich je vně budovy a je tedy připravena sloužit mimo provozní dobu infocentra. Zájemcům je k dispozici také bezplatná telefonní linka. V informačním centru je možné zakoupit různé upomínkové předměty s turistickou tematikou a také vstupenky na řadu kulturních i sportovních akcí pořádaných v Chomutově a okolí.

Poskytované informace:
• informace o městě a jeho atraktivitách
• ubytování a stravování, jízdní řády
• kulturní a sportovní akce v Chomutově
• činnosti a služby Magistrátu města Chomutova
• kontakty na firmy, instituce a úřady

nfocentrum zajišťuje:
• předprodej vstupenek
• kopírování, směnárenské služby, incomingové programy
• průvodcovské služby
• prodej map a cyklomap, pohlednic, upomínkových předmětů
• průvodcovské služby