úvodní strana » Informační zařízení » Informační centrum a Galerie Kryt - Klášterec nad Ohří

Informační centrum a Galerie Kryt - Klášterec nad Ohří

Turistické informační centrum sídlí pod budovou radnice na kláštereckém náměstí. Nabízí řadu služeb pro návštěvníky a turisty, ale také pro místní obyvatele. Součástí informačního centra je městská galerie Kryt, ve které se každý měsíc konají zajímavé výstavy.
Turistické informační centrum je certifikované v rámci Asociace turistických informačních center ČR a také v rámci programu Český systém kvality služeb.

Nabídka služeb:
• kopírování
• skenování
• prodej vstupenek v síti Ticketportal
• Czechpoint
• propagační materiály města a okolí
• mapy, průvodce
• sběratelské suvenýry pro turisty
• pohledy, poštovní známky
• přehled kulturních akcí města a okolí

Kontakt:
Informační centrum a galerie Kryt