úvodní strana » Komunitní plánování » Komunitní plánování - Realizační plán

Komunitní plánování - Realizační plán

pondělí - 16. leden 2012 od 13:25 * vložil: Olga Šoltésová

V prosinci byl schválen dokument Komunitní plán sociálních a souvisejích služeb v regionu Kadaň - Klášterec nad Ohří městy Kadaň a Klášterec nad Ohří a tím se stal od 1. 1. 2012 jejich strategickým dokumentem.

Nyní se bude vytvářet tzv. Realizační plán, což je nástroj pro zavádění koncepce sociálních služeb z dokumentu Komunitní plán. Jeho účelem je soustředit a popsat projekty, které budou realizovány v daném období a umožnit tak efektivní řízení a kontrolu napl ňování Komunitního plánu.

Dále se bude aktualizovat Katalog sociálních služeb, Leták sociálních služeb a bude se vytvářet film o poskytovatelích sociálních služeb.