úvodní strana Turista  ›  Turistické atraktivity ›   Putování Maxipsa Fíka ›  Putování Maxipsa Fíka 2017

Putování Maxipsa Fíka 2017

Putování Maxipsa Fíka 2017

FACEBOOK TWITTER GOOGLE+

Město Kadaň ve spolupráci s turisticky zajímavými místy v okolí Kadaně (např. radniční věž v Kadani, Františkánský klášter, koupaliště v Kadani, hrad Hasištejn, zámek Klášterec nad Ohří a jiné) připravilo nejen pro děti, již další ročník TURISTICKÉ KARTY MAXIPSA FÍKA. Sbírání razítek do této karty začíná vždy v den Narozenin Maxipsa Fíka a  končí  30.září. 

Na každém turistickém místě si budete moci vyzvednout TURISTICKOU KARTU a s ní i seznam turistických míst. Tento seznam je důležitý proto, abyste věděli, kde potřebná razítka do karty sbírat. Na tzv. „razítkových místech“ dostanete razítko ve tvaru tlapičky Maxipsa Fíka, ovšem vždy s jinou číslicí. Po nasbírání nejméně deseti razítek s různými číslicemi si budete moci v Turistickém informačním centru Kadaň vyzvednout věcnou cenu, nebo na adresu Turistického informačního centra Kadaň zaslat vyplněnou kartu a posléze Vám bude cena zaslána.

Turistická karta je platná pouze tehdy, jsou-li řádně vyplněné všechny údaje, a pokud je dosaženo potřebného počtu razítek (alespo ň 10 razítek s různými číslicemi). Do projektu „PUTOVÁNÍ MAXIPSA FÍKA“ se zapojilo v letošním ročníku celkem 21 míst a můžete se těšit i na další ročník, kdy se Fíkovo putování zase o nějaké to místečko rozšíří. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Turistickou kartu je také možno získat zde na www.mesto-kadan.eu:

- Turistická karta (ke stažení v PDF)

- Seznam turistických míst (ke stažení v PDF)

 

 

Maxipes F�k

 

Forma uveřejněných informací je v souladu se zákonem č.64/2008 Sb., vyhláška o přístupnosti.

Neoficiální stránky města Kadaně a Kadaňska | Provozovatel: Městský úřad Kadaň| Prohlášení o přístupnosti
Vedoucí projektu: Jindřich Rebec | © 2010 - 2017 Blig s.r.o.