úvodní strana Turista  ›  Půjčovna jízdních kol

Půjčovna jízdních kol

Půjčovna jízdních kol

Půjčovna jízdních kol v Turistickém informačním centru Kadaň.

Chcete si projet cyklostezkou z Kadaně do Klášterce nad Ohří a nemáte vlastní bicykl? Nevadí. V Kadani je otevřena půjčovna kol. Pronajmout si tento dopravní prostředek na jeden den, nebo třeba až na týden můžete v Turistickém informačním centru Kadaň. V prostorách Turistického informačního centra v ulici Jana Švermy 7 máme k dispozici šest jízdních kol ( 4x pro dospělé a 2x dětská kola). Zapůjčíme Vám také příslušenství jako jsou: dětská cyklosedačka pro děti do 25kg s montáží na všechny kola, brašna, přilba a zámek na kolo.

Půjčte si kolo přímo v TIC Kadaň a objevujte krásy parků, historických památek, tajemného zákoutí a krásného historického centra města. Vydejte se na kole na atraktivní místa v blízkém okolí po nově vybudovaných cyklostezkách.Chcete se jít podívat na radniční věž, ale nemáte si kam dát kolo, nebo máte velký batoh? Nezoufejte. Využijte dalších nabízených služeb infocentra a tou je úschovna Vašich jízdních kol a zavazadel. Kola jsou hlídaná kamerovým systémem v uzamčených prostorách budovy. Tato služba je zdarma a nabízíme ji celoročně. V TIC Kadaň máte možnost si nakoupit další cyklistické potřeby ke zkrášlení Vašeho ocelového mazlíčka (blikačka, cyklozvonek a další)

TIC Kadaň dále také podporuje projekt CYKLISTEVITANI.CZ, kde Vám nabídneme k nahlédnutí spousty cyklistických materiálů o Kadani, blízkém a širokém okolí.

ZDARMA od nás navíc dostanete k zapůjčenému kolu mapu Kadaně a okolí.

 

Ceník půjčovny kol ( formát pdf. ) vel.: 242KB
Provozní řád ( formát pdf. ) vel.: 241KB
Forma uveřejněných informací je v souladu se zákonem č.64/2008 Sb., vyhláška o přístupnosti.

Neoficiální stránky města Kadaně a Kadaňska | Provozovatel: Městský úřad Kadaň| Prohlášení o přístupnosti
Vedoucí projektu: Jindřich Rebec | © 2010 - 2018 Blig s.r.o.